.

.

21 Şubat 2013 Perşembe

''Welcome'' yapmayınız lutfen!!!


Hani bazen şansını/şanssızlığını deneyip belgelemek  istemez  yaaa insan , ben de öyleyimdir bu çekiliş işleri konusunda. Ama bu yıl 2 çekilişe güle oynaya katıldım, ikisinde de yüzüm güldü, hem de kocaman bir gülümseme yayıldı. Vayy be dedim, 2 de 2 başarı!!! Şansım mı döndü ne:)) Yoksa daha fazla zorlamamalı mıyım bugünden sonra pek bilemedim ki :))


Sevgili Mehtap Kaya'nın çekilişinden kazandığım güzel hediyem elime ulaştı. Epey oldu üstelik ulaşalı ama evde yaptığım çekimlerle bu güzelliği heba etmeyeyim diye havanın açmasını yani aydınlanmasını bekledim ve nihayet çekimleri gerçekleştirebildim.
Benim öyle tuhaf bir huyum var ki kendime dahi sinir olmamam elde değilken ev halkı nasıl sinir olmasın bana. Böyle güzel cicilerimi hep göz önümde tutmak gidip geçerken bakmak istiyorum hal böyle olunca da her yerden bir şey sarkıyor ki bu durumda ev halkını haliyle bunaltıyor.
Sevgili Mehtapcığımın hediyesi elime ulaşınca önce giriş kapısının arkasına astım, baktım baktım, günde 1 ya da 2 kere geçer giderim bir telaş, kapı çalsa ilk koşup açanda pek olmam, yok dedim orası olmayacak, aldım yatak odamın kapısına taşıdım. Eee yatmadan yatmaya gidiyorum anca o da tek gözüm kapalı, yok dedim orası da olmaz tek göz ben ne göreceğim ki yatar ayak, aldım getirdim hemen hemen bütün günü yanında geçirdiğim, yayılıp el işlerimi yaptığım yanı başımdaki balkon kapısına astım:) Evet, biliyorum alakasız bir yer ama n'yapayım gözümün önünde olsun istedim. Ammaaa tabiii ordan kimse Welcome yapmaya kalkmasın, fena halde tırsarım o tarafı başka:))

Yani Sayın Hırhız, size bu son sözüm, birgün aklınıza eserde tırmanıp girmeye kalkarsanız bu cepheden Welcome size değildir bilesiniz:))

Bu güzel hediyen için teşekkür ederim Sevgili Mehtapcığım.

26 yorum:

 1. Ne güzel yazmışsın,gülerek okudum.Cici hediyelerini güle güle kullan:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Nuraycığım, Allah daha iyilerini sizlere nasip etsin ara sıra denemek lazımmış bana çıkmaz demeden:)BU arada aklıma geldi yılbaşı MP biletim bir kaç hafta değiştikten sonra halen çantamda duruyor, onu da yenileyeyim bari:)

   Sil
 2. Şans kapıyı çalıyor desene hayatım:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet şekerim biraz da ben zorladım hani o kapıyı, 2 güzel dosttan gelen güzel hediyeler de bonus'u oldu:))

   Sil
 3. :) Sabah haberlerinde izledim Konya' da bir adamcağız, evine 5 kez hırsız girince "bu evde çalınacak bir şey kalmamıştır. Polisi boş yere meşgul etmeyiniz" diye pankart hazırlayıp asmış cepheye :))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ha ha bir de neye güldüm biliyor musun bir adam çaldığı bilgisayarı tekrar sahibine satmaya kalkmış bir yerde, benimkini çalacak olsa yazık buna deyip yeni bir tane alıp getirir kapıma bırakır:))

   Sil
 4. ayy canım tebrıklerr ...ben de cok şanssızım cekılışlerde malesef:(( hedıyende pek guzelmiş gule gule kullan...

  YanıtlayınSil
 5. Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım seninde şansın bol olsun...

   Sil
 6. çok hoşsunuz , güldürdünüz beni yine.. hediyenizi güzel günlerde kullanın inşallah

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gülümsetebildimse ne mutlu bana Neslihancığımi teşekkür ederim güzel dileklerine...

   Sil
 7. Keyifle kullan Şule ablam. Tebrik ederim. Öptüm seni kocaman.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Sevgili Dİlekciğim ben de seni kocaman öptüm...

   Sil
 8. çok güzelmiş, iyi günlerde kullanın:)

  YanıtlayınSil
 9. Ablacığım Allah iyiliğini versin ne güldüm güle güle kullan ne güzelmiş hediyen

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sevdacığım teşekkür ederim, sakata gelmeyelim değil mi ama:))

   Sil
 10. Şule hanımcığım yazınızı keyifle okudum ne güzel anlatmışsınız.Hediyem gidebileceği en güzel evlerden birine gitti,güzel günlerde keyifle kullanın.
  En içten sevgilerimle..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bir kez daha teşekkür ederim Mehtapcığım, ben de güzel hediyene kayifle sevgiyle bakıyorum.

   Sil
 11. Güle güle kullanırsın dilerim. Ne de güzel onurlandırmışsın Mehtap hanımı, en az onun hediyesi kadar güzel bir yazı olmuş.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Nurtenciğim, hediyesi gerçekten çok güzel ve temiz ve de beni mutlu eden bir çalışma oldu:)

   Sil
 12. Çok hoşsun:) Güle güle kullan..

  YanıtlayınSil