.

.

21 Nisan 2011 Perşembe

Ve dore olsun...

Bileklikleri yayınlamaya devam tabiii...
Bu kordonu aslında kurdele nakışı kolyeler için almıştım sanırım geçen yıldı ama çok çiğ durdu çiçekleri uçlarına yerleştirince.Hazır  bilekliklere bulanmışken bunu da böyle değerlendireyim, elden bir malzeme daha eksilsin derken yine rengi ile ilgili tereddütlerim vardı lakin bitince hiç fena olmadı.

12 yorum:

 1. "fena olmadı" mı etme eyleme süper olmuş ellerine sağlık.Bugün kulakların çınladı mı, Tülin Abla'yla çınlattık bolca, öpüyorum:))

  YanıtlaSil
 2. Bak bu benim rengim değil işte. Nedense hiç sevemediğim bir renk oldular kendisi.

  YanıtlaSil
 3. çok şık olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 4. bence de çok iyi.senden özendim bende malzeme aldım hususi,izninle taklit edeceğim Fiamma..Seninkiler kadar olmaz ama..

  YanıtlaSil
 5. çok ğüzel olmuş canım ellerine sağlık...
  sevğiler...

  YanıtlaSil
 6. bence kordonun rengi çok güzel, altın sarısı metalle çok yakışmış, harika olmuş.

  YanıtlaSil
 7. Sevdacığım kordonu böyle örünce oluşan gölgeler güzel gösterdi yoksa tek sıra kolye olarak iyi durmadıydı fena değil demem ondan can. Guzel bir gun geçirmişsinizdir mutlaka Tulinle sizlerle olmak isterdim:)

  Sevgili Sezobigocuğum, Halimeciğim, Noblesseciğim teşekkür ederim.

  Sevgili Adadenizim, benimde vardır öyle renk takıntılarım mesela fıstık yeşili gibi fosforlu renklerden hep uzak dururum.

  Yap Nazancığım, merakla bekleyeceğim,ve eminim çok güzel olacaklar, Sen benim son yaptıklarımı bir görsen ayy çok sevdim de daha resimleyemedim bir türlü ....

  YanıtlaSil
 8. Ay Fiammaaaa, sıkılmadan nasıl yapıyorsun aynı şeyleri :)) Ama pekte şık oldular, bitti mi artık?

  YanıtlaSil
 9. Yaaa bana aynı gelmiyorlar Banucuğum, her yaptığım farklı gibi geliyor nedense. Yok daha bitmedi can, son yaptıklarım çok güzeller ve daha resimleyemedim bile evde oturamadığımdan tezgah kuramıyorum bir türlü ama pek yakında:)

  YanıtlaSil
 10. bu kordon çok güzelmiş...yeterince varsa sen daha ne harikalar yaratırsın bu kordondan..
  sen bir tanesin Şulem..o güzel ellerin dert görmesin..

  YanıtlaSil
 11. Figenciğim bir çoğu eskiden alınma bir kısmı da perde tutma kordonları niye sakladıysam diye düşünürken bugün yerlerini buldular demek ki buymuş sebepleri:)))

  YanıtlaSil
 12. Çok şık olmuş Fiamma'm :) ellerine sağlık.

  YanıtlaSil