.

.

13 Ocak 2011 Perşembe

Örgü Bereler...Fason işçi tutup ördürmüştür diyenler çıkacaktır muhakkak içinizden... Yokk yoook bu defa vallahi öyle olamadı:)) Onlar 2 tane örene kadar ben trikotaj fabrikası gibi bir dolu dokuyuverdim minik yüreklerim için...Fason Kuzen'den bu ikisi:))


9 yorum:

 1. çok ciciler, ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. Afferin sana, iyi çalışmışsın bu aralar, bunlar nereye gidiyorlar?

  YanıtlaSil
 3. Sevgili Adadenizi, Bilge ve Annesi ve Banucam teşekkür ederim.. Banucam: Türküm doğruyum çalışkanım:))) bunlar senin bloğunun köşesinde ve Adadenizimin (Valla Yeteneksizin/Asortik Krep te var sanırım) bloğunda yayınlanan Mutlu Olalım Çocukları için Özlemciğime gidiyor pazartesi Allah nasip ederse...Yanına meleklerden de yaptım bi dolu:)))

  YanıtlaSil
 4. abowww bi sürrü olmuşlar çok sevincekler, ellerin dert görmesin inş. ablacığım çok saol mucukaldım

  YanıtlaSil
 5. vallahi çok imrendim....
  eğer zamanım olsaydı sizlerle ben de çalışırdım bu konuda...ama biliyorsundur tiyatro oyununa hazırlanıyorum :(((((
  helal olsun vallahi..o güzel ellerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 6. Fason işçi olayına gülmez konuşmaz kocam bile güldü ya.
  ellerine sağlık bu arada.Sahi sen hasta değilmiydin?

  YanıtlaSil
 7. Figen ablacığım, üzülme sen oradaki çocuklarına maket evler yapıyorsun, texlerini çalış, ayağını bacağını koru yeter bize yüreğinle yanımızda olman...
  Kücükgünesim bugün yola cıktılar çok sükür:)
  Tülinciğim, niye goncanıza okuyorsunuz, birgün yüzbeyüz tanışırsam kıpkırmızı olacağım şu fason işciler yüzünden sayenizde. ben hasta değilim, çürüklerinde hızla iyileşiyor bir tek elim kaldı düzelmeyen ona da buz kokteyli hazırlayıp duruyorum az iş yapabiliyorum ama çene yapabilirim engel yok yani:)))

  YanıtlaSil
 8. Fason işçi olayını bana gönderdiğin kağıda yazmışsın canım.Ben de elimde okuya,güle dolaştım evin tüm odalarını.hah hah ha...:)))

  YanıtlaSil